Išplėstinė paieška
 
 
Pradžia>Muzika>Akustinės sistemos

Akustinės sistemos

  
 
 
12345678910111213141516171819202122232425
Aprašymas

Akustinių sistemų tyrimas, kolonėlių lyginimas, savybių aptarimas. Prekių tyrimas kokybės dalykui.

Ištrauka

Keturi tūkstančiai litų už kolonėlių porą – riba, nuo kurios gaminiai tampa įdomus, pakankamai išbaigti, kruopščiai pagaminti ir turi daugiau pliusų negu minusų.
Bene kiekvienam muzikos gurmanui savo namuose norisi turėti dideles, gražias ir galingas garso kolonėles. Jos tarsi visos aparatūros simbolis, įspūdingiausia, matomiausia jos dalis. Tačiau kartu visi puikiai supranta, kad tokia interjero puošmena brangiai kainuoja. Ir nors beveik 90 proc. Lietuvos klausytojų naudoja iki 2000 Lt kainuojančių kolonėlių porą, šiame darbe bus apžvelgtos kolonėlių poros kainuojančios apie 4000 Lt. Iš tikrųjų iki šios sumos kolonėlių gamintojams tenka daryti įvairiausių kompromisų, todėl kalbant apie santykinai pigių gaminių kokybę teigiama savybė dažnai būna vien aiškių trūkumų nebuvimas.
Kaip jau minėta, nusipirkus pigias kolonėles galima džiaugtis, jei jos neturi didelių trūkumų. Tuo tarpu kainai perlipus bent jau trijų tūkstančių litų ribą galima tikėtis ir įdomių techninių sprendimų. Štai vienas tokių pritaikytas Audio Note AZ-Two modelyje – joje žemųjų dažnių garsiakalbis įstatytas į pseudoruporinį korpusą. Nebrangiose kolonėlėse tokio sprendimo nesutiksi – jis būtų pernelyg brangus.
Taip pat ir natūralaus medžio laminuotė ar gana didelio skersmens žemųjų dažnių difuzorius – retai tai pamatysi nebrangiuose gaminiuose.
Ekstravagantiškoji Audio Note firma išleido sąlyginai nebrangių (šios firmos masteliais) kolonėlių seriją, kurios vienas egzempliorius ir yra įtrauktas į šią apžvalgą. Šią seriją sudaro AZ-One, AZ-Two, AZ-Three modeliai. Brangiausių šios firmos akustinių sistemų kainos siekia net 60 tūkstančių litų. Tačiau yra vienas gana įdomus ir paguodžiantis dalykas – nuo šio iki pačių brangiausių modelių naudojami žemųjų dažnių garsiakalbiai išoriškai atrodo identiškai. Skiriasi tik techninių parametrų parinkimo tikslumas, judančios ritės metalo rūšis bei magneto medžiaga. Tad net ir "tik už" pusketvirto tūkstančio litų galima tikėtis išgirsti "sisteminio skambesio" skonį. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasMuzikos referatas
KategorijaMuzika
TipasReferatai
Apimtis24 puslapiai 
Dydis314.67 KB
Švietimo institucijaVilniaus Universitetas
FakultetasEkonomikos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Akustines sistemos [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

  • Referatai
  • 24 puslapiai 
  • Vilniaus Universitetas / 4 Klasė/kursas
  • prof. J. Ruževičius
Pasidalink su draugais