Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Muzika>Vilniaus miesto profesionalių ir mėgėjiškų chorų vadybos sprendimų lyginamoji analizė

Vilniaus miesto profesionalių ir mėgėjiškų chorų vadybos sprendimų lyginamoji analizė

  
 
 
123456789101112131415161718192021222324252627282930313233343536373839404142434445
Aprašymas

Baigiamojo darbo anotacija. Įvadas. Darbo tikslas: Ištirti Vilniaus miesto profesionalių ir mėgėjiškų chorų vadybos sprendimų skirtumus ir panašumus, išanalizuoti jų konkurencingumą kultūrinėje rinkoje. Chorinio dainavimo samprata, padėtis ir raida Vilniaus mieste. Profesionalių ir mėgėjiškų chorų samprata. Chorinės kultūros padėtis Lietuvoje. Chorinio dainavimo raida Vilniaus mieste. Vadybinių sprendimų lyginamoji analizė Vilniaus miesto profesionalių ir mėgėjiškų chorų veikloje. Vadybininkų paklausos ir jų veiklos analizė Vilniaus miesto choruose. Choro vadybininko veiklos specifika mėgėjiškame ir profesionaliame chore. Reklamos vieta chorų vadybos sprendimų struktūroje. Chorų dalyvių ir vartotojų požiūris į vadybinius sprendimus. Novatoriškų vadybinių sprendimų analizė. Požiūris į chorų vadybininkų perspektyvas. išvados ir siūlymai. Summary.

Ištrauka

Profesionalus choras – tai tokia kultūrinė organizacija, kuri yra pilnai arba iš dalies finansuojama valstybės, savivaldybės ar net privačių asmenų, kurioje dirba profesionalūs atlikėjai, gaunantys atlyginimą. Kaip ir kitose kultūrinėse organizacijose, kultūrinės veiklos organizavimas, kaip viena iš vadybos funkcijų, yra realizuojama ir chorų veikloje. Chorų kultūrinė veikla tapo ypač aktuali, kuomet Dainų švenčių tradicija ir simbolika buvo įrašyta į UNESCO nematerialaus paveldo sąrašą. Kiekviename chore, tiek mėgėjiškame, tiek profesionaliame yra vadovas ( šiuo atveju chorvedys – dirigentas ). Profesionalūs chorai turi už organizacinę veiklą atsakingus žmones – vadybininkus, ko mėgėjiški chorai dažniausiai neturi, choro vadovas yra ir dirigentas, ir vadybininkas. Apskritai, profesionalių ir mėgėjiškų chorų veikloje pastebimi gana dideli rinkodaros komplekso taikymo skirtumai. Todėl didžiausios problemos susiję su kultūrinės veiklos vadybos poreikių realizavimu, ypač profesionalių chorų kultūrinės veiklos organizavime. Taip pat svarbu nustatyti jauno, naujai besikuriančio choro kultūrinius išteklius, jam siekiant pripažinimo, išanalizuoti į kultūrinę rinką įvedamo choro vadovo ir vadybininko indėlį, siekiant profesionalumo aktyvioje kultūrinėje veikloje ir realizuojant estetinę - meninę chorinio dainavimo funkciją.

Darbo tikslas: Ištirti Vilniaus miesto profesionalių ir mėgėjiškų chorų vadybos sprendimų skirtumus ir panašumus, išanalizuoti jų konkurencingumą kultūrinėje rinkoje.

Darbo uždaviniai:
1. Išanalizuoti Vilniaus miesto profesionalių chorų kultūrinės veiklos raidą.
2. Nustatyti, koks yra vadybos vaidmuo chorų organizacinėje veikloje.
3. Ištirti chorinės kultūros paklausos santykį su pasiūla.
4. Atlikti empirinį Vilniaus miesto profesionalių ir mėgėjiškų chorų vadovų, ekspertų, dalyvių bei vartotojų požiūrių į chorinės veiklos organizavimą tyrimą.

Darbe naudojami metodai: 1) Mokslinės literatūros analizė
2) Lyginamasis metodas, lyginant profesionalių ir mėgėjiškų chorų, ekspertų, žiūrovų apklausų duomenis. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2009-12-07
DalykasMuzikos diplominis darbas
KategorijaMuzika
TipasDiplominiai darbai
Apimtis39 puslapiai 
Literatūros šaltiniai20 (šaltiniai yra cituojami)
Dydis1.6 MB
AutoriusKristina
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2008 m
Klasė/kursas4
Mokytojas/DėstytojasEugenija Krukauskienė
Švietimo institucijaVilniaus kolegija
FakultetasMenų fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Vilniaus miesto profesionaliu ir megejisku [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Diplominiai darbai
  • 39 puslapiai 
  • Vilniaus kolegija / 4 Klasė/kursas
  • Eugenija Krukauskienė
  • 2008 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą