Išplėstinė paieška
 
 
Pradžia>Muzika>Muzikos kursiniai darbai

Muzikos kursiniai darbai (3 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Indų klasikinės muzikos ištakos ir raidos bruožai

  Archeologijos duomenys. Vedų himnai. Klasikinis laikotarpis. Gāndharvų muzika. Viduramžiai (islamiškasis laikotarpis) ir modernieji laikai. Hindusthānī, Šiaurės Indijos klasikinė muzika. Karnātaka, Pietų Indijos klasikinė muzika. XX amžius. Iki nepriklausomybės ir po jos. Žymiausi nūdienos indų klasikinės muzikos atlikėjai. Indų muzika ir džiazas. Indų klasikinė muzika Lietuvoje. Muzikos teorija. Tāla. Kompozicijos struktūra. Muzikos instrumentai.
  Muzika, kursinis darbas(19 puslapių)
  2006-08-28
 • Julius Juzeliūnas: liaudies daina šiuolaikinėje muzikoje

  Juliaus Juzeliūno biografija bei kūrybos apžvalga. Kūrybinė pradžia. "Tautinio romantizmo" laikotarpis. "Modernusis" laikotarpis. Neoklasicistinės tendencijos. Julius Juzeliūnas apie liaudies dainų struktūrinius ypatumus šiuolaikiškoje muzikoje. Juliaus Juzeliūno liaudies dainos "Tu, svoteli!.." analizė. Muzikos kalbos elementų apžvalga. Vokalinė chorinė analizė. Kompozicijos forma. Išvados.
  Muzika, kursinis darbas(12 puslapių)
  2006-07-31
 • XX-ojo amžiaus jaunimo muzika ir jos įtaka kultūrai

  Hipotezė. Tikslas – supažindinti mokinius su 20-to amžiaus jaunimo muzika, jos istorija, įtaka gyvenimo kultūrai ir atlikimo stiliumi, kad vėliau galimėtų šias žinias pritaikyti ne tik muzikos būreliuose, bet ir kasdieniame gyvenime. Uždaviniai. Įvadas. Rokenrolas. Stiliaus kilmė. Ankstyvieji rokenrolo įrašai. Įtaka kultūrai. Rokenrolo apibendrinimas. Disko. Istorija. Disko hitai. 1978-1980 POP priešistorė. Savybės. Muzikos produkcija. Disko klubai ir šokiai. Narkotikai klubuose. Neigiama reakcija (disko žlūgimo naktis). Įtaka kitiems muzikos stiliams. Disko televizijoje. Didžėjų kultūra. Disko apibendrinimas. Rokas. Ankstyvasis Britiškas rokas ir Britų invazija. Garažo rokas. Banglentininkų muzika. Kultūrinis judėjimas (1963-1974). Folkrokas. Psichodelinis rokas. Glam rokas. Prograsyvusis rokas. 1970-ųjų vidurys ir pabaiga. Sunkusis rokas ir metalas. Arenos rokas. Pank rokas. Post-pank laikotarpis. 1980-ieji. Naujoji Britiško metalo banga. Glam metalas. Alternatyvus rokas. Laikotarpis nuo 1990-ųjų. Kultūrinė roko muzikos įtaka. Rokas ir maištavimas. Seksas, narkotikai ir rokenrolas. Rokas ir mada. Pasaulio gelbėjimas. Dvasinė ir moralinė pusė. Religinis rokas. Ne religinis rokas. Anti-religinis rokas ir satanizmas. Roko apibendrinimas. Eurodance. Apibrėžimas. Stilius savybės. Grupių ir verslo savybės. Istorija. Hi-NRG ir Italo-Disco. House muzika. Rap/Hip-Hop. Eurodance Europoje. Eurodance Amerikoje 2000-tieji. Eurodance apibendrinimas. Žymių atlikėjų netektys. Daugiausiai albumų pardavę atlikėjai ar grupės. Pritaikymas mokykloje. Išvados. Darbas iliustruotas nuotraukomis.
  Muzika, kursinis darbas(48 puslapiai)
  2009-09-16